TŘÍDY, DRUŽINA A KLUB - 6.B

První žákovský ples
První žákovský ples
První žákovský ples
První žákovský ples
Vánoční koncert
První žákovský ples
První žákovský ples
Vánoční koncert

"TŘÍDNICKÁ HODINA" V DOMÁCÍM PROSTŘEDÍ

Ve čtvrtek 4. června v 10 hodin - tentokrát naposledy.

Přiblížil se čas našeho společného (i když krátkého) setkání ve škole. To bude našim hlavním tématem. Samozřejmě možnost konzultovat probíraná desetinná čísla z matematiky po skončení společné části platí. Další třídnické online hodiny už by neměly následovat.

Těším se na viděnou a na slyšenou :-).

 

Milí žáci, 

víme, že je nynější způsob vzdělávání (říká se mu "distanční", ale klidně jej nazývejme "domácí") obtížný. Nejste v běžném kontaktu se spolužáky a učiteli - když něčemu nerozumíte, nemůžete se hned zeptat. I proto jsme od 30. března nastavili všechny výchovné předměty (hudební výchova, výchova k občanství,...) pouze jako DOBROVOLNÉ. Věříme, že vám to odlehčí. 

Těšíme se na vás!

Vaše ZŠ Zámecká

Domácí vzdělávání na 2. stupni

DOMÁCÍ ÚKOLY V DOBĚ MIMOŘÁDNÉHO OPATŘENÍ

Je potřeba každý den sledovat záložku vlevo se zadáním domácí práce. V mnohých případech bude nutné vzájemně komunikovat a k tomu využijeme vaše školní emaily. Jsou ve tvaru jméno.příjmení@1zs.litomysl.cz. V případě potřeby nebo dotazů kontaktujte mě nebo příslušného vyučujícího. Děkuji za vnímavost a spolupráci v této vyjímečné době.

Pokud jde o pravidelný režim zadávání úkolů, dohodli jsme se na 2. stupni následovně. Veškeré úkoly budeme zadávat na dobu jednoho týdne - od neděle do neděle. Na žácích potom je, jak si práci v týdnu rozdělí.

NOVÉ HESLO KE ŠKOLNÍMU E-MAILU

Pokud ještě potřebujete vygenerovat nové heslo k přístupu do svých školních e-mailů, pište o něj žádost rovnou paní učitelce Králové.

silvie.kralova@1zs.litomysl.cz

K zaslání použijte jiný e-mail (svůj soukromý nebo rodičovský), aby bylo kam poslat nové heslo. Děkujeme za pochopení.

 

PANGEA - matematická soutěž
 
Dnes byly zveřejněny výsledky matematické soutěže Pangea. Žáci, kteří se soutěže zúčastnili, přihlaste se na stránkách https://www.pangeasoutez.cz/prihlaseni
 
Matematická soutěž Pangea je určena pro všechny děti, které rády počítají. Pangea ale není ledajaká soutěž. Pracuje s reálnými příklady ze života a nabízí možnost zúčastnit se dětem 5. až 9. ročníků základní školy a jím příslušných ročníků víceletých gymnázií z celé České republiky.
www.pangeasoutez.cz
 
- přihlašovací údaje byste měli mít u sebe a zkontrolujte si, zda se vám zobrazuje vaše bodové hodnocení.
V případě jakýchkoliv dotazů ("nemám přihlašovací údaje", "nezobrazují se mi výsledky",  …) kontaktujte paní učitelku Ludrovou (silvie.ludrova@1zs.litomysl.cz).
 
Konečné umístění v soutěži a seznam postupujících bude zveřejněno 8.dubna.

ZÁKLADNÍ ŠKOLA LITOMYŠL

ZÁMECKÁ 496

570 01 LITOMYŠL

IČ: 47487283

Facebook

E-mail: 1zs@litomysl.cz

Telefon: 461 612 275

  • OP VVV
  • Jeden svět na školách
  • Příběhy bezpráví
  • Světová škola
  • Arpok
  • Ovoce a zelenina do škol
  • Erasmus +
  • Školní klub
© ZŠ Litomyšl, Zámecká ▪ design 2017 © regrafika