Akce pořádané ve Smetanově domě
akce pořádané Smetanovým domem

sobota 1.8.2015 18:00 Zahajovací koncert houlových kurzů
Mezinárodní houslové kurzy Prof. Milana Vítka a Prof. Per Enokssona.
pořádá Základní umělecká škola Bedřicha Smetany

středa 5.8.2015 19:30 Středa, hudby vám třeba: VĚNEBAND + KUPODIVU
Koncert v parku vedle Smetanova domu. Vystoupí kapely: VĚNEBAND Litomyšl (folk) + KUPODIVU Brno Občerstvení zajištěno. Vstup volný. V případě nepříznivého počasí se koncert neuskuteční.
pořádá Smetanův dům Litomyšl

sobota 8.8.2015 18:00 Koncert houslových kurzů
Mezinárodní houslové kurzy Prof. Milana Vítka a Prof. Per Enokssona.
pořádá Základní umělecká škola Bedřicha Smetany

neděle 9.8.2015 15:00, v parku Piknik s kapelou The Night´s Joy
Vstup zdarma, v parku vedle Smetanova domu.
pořádá Music Club Kotelna

středa 12.8.2015 19:30 Středa, hudby vám třeba: VOLNOST + ELIXÍR
Koncert v parku vedle Smetanova domu. Vystoupí kapely: Volnost Česká Třebová (folk) + Elixír Pardubice Občerstvení zajištěno. Vstup volný. V případě nepříznivého počasí se koncert neuskuteční.
pořádá Smetanův dům Litomyšl

sobota 15.8.2015 18:00 Závěrečný koncert houslových kurzů
Mezinárodní houslové kurzy Prof. Milana Vítka a Prof. Per Enokssona.
pořádá Základní umělecká škola Bedřicha Smetany

středa 19.8.2015 19:30 Středa, hudby vám třeba: MACHOS BURRITOS
Koncert v parku vedle Smetanova domu. Vystoupí kapela: MACHOS BURRITOS Litomyšl Občerstvení zajištěno. Vstup volný. V případě nepříznivého počasí se koncert neuskuteční.
pořádá Smetanův dům Litomyšl

středa 26.8.2015 Středa, hudby vám třeba: THE PINK PANTHERS
Koncert v parku vedle Smetanova domu. Vystoupí kapela: THE PINK PANTHERS Svitavy (rock´n´roll) Občerstvení zajištěno. Vstup volný. V případě nepříznivého počasí se koncert neuskuteční.
pořádá Smetanův dům Litomyšl

sobota 12.9.2015 10:00, 11:00 a 14:00 SMETANŮV DŮM JAK HO NEZNÁTE
komentované prohlídky zákulisních prostor Smetanova domu v 10:00, 11:00 a 14:00 hod. kromě běžných prostor Smetanova domu budou moci návštěvníci nahlédnout: ? do divadelního zákulisí – vyzkoušet si obsluhu divadelních tahů ? bývalé kotelny a uhlárny ? na velkou půdu Smetanova domu nalézající se nad hlavním sálem ? mnoho dalších zajímavých míst, kam je obvykle vstup zakázán. vstup volný
pořádá Smetanův dům Litomyšl

neděle 13.9.2015 15:00 POHÁDKY O MAŠINKÁCH
uvádí: Divadlo Tramtarie Olomouc režie: Vladislav Kracík, dramaturgie: Lenka Jorníčková, hudba: Lukáš Mareček účinkují: : Dáša Rybářová nebo Barbora Šebestíková, Petra Konvičková nebo Jana Posníková, Václav Stojan nebo Jan Konopčík Že mašinky nemají oči nebo pusu? Že nemají duši? Kdo říkal? Jistě že mají, stačí jenom napnout uši a pořádně se podívat… Divadlo Tramtarie uvádí veselé vyprávění o mašinkách malých i velkých, nezbedných i statečných, hodných i tak trochu nafoukaných. Pohádky pro kluky a holky, co se nebojí jezdit tunelem… Pohádky jsou napsány na motivy známého večerníčku, upraveny pro divadelní ztvárnění . Přijďte se na vlastní kůži přesvědčit, jak se mašinka se zlým Zababou vypořádá…. délka představení: 50 min. vstupné 70 Kč
pořádá Smetanův dům Litomyšl

středa 21.10.2015 19:30 Jakub Smolík s kapelou
Současná umělecko interpretační osobnost, jež svými sladce laděnými písněmi oslňuje zejména něžnou část publika. Při poslechu hitů jako „Až se Ti jednou bude zdát“ , „Ave Maria“, „Jen blázen žárlí“ či „Prý chlapi nebrečí“ pookřeje nejedno ženské srdce. Těží ze své image, pěkných skladatelských kousků Z.Bartáka, Fr.Kasla nebo J. Zmožka, ale i nesmírně vytříbeného vkusu pro výběr coververzí starších českých šlágrů, které mladší část publika dnes zná především díky němu. J. Smolík má na kontě více než 22 alb a patří k českým interpretům s největší fanouškovskou základnou. Jeho koncerty doprovázeny jeho doprovodnou skupinou a vokalistkami jsou obohaceny nejedním zážitkem, humorem i jevištní zábavou, čímž umocňuje divácký zážitek a potvrzuje skutečnost, že jeho představení není jen běžný koncert, avšak i zábavné show. vstupné: 290 a 250 Kč
pořádá Smetanův dům Litomyšl

pátek 23.10.2015 19:00 Franco D´Alessandro: Římské noci
Simona Stašová ve své životní divadelní roli, v dojemném příběhu dvou slavných lidí. Hrají: Simona Stašová, Oldřich Vízner. Režie: Gregory Abels. Překlad: Alexander Jerie Produkce: Agentura Harlekýn Výtěžek ze vstupného bude věnován litomyšlskému občanskému sdružení Společně dětem. Vstupné: I. pořadí 390 Kč, II. pořadí 350 Kč, III. 300 Kč (předprodej v IC Litomyšl, tel. 461 612 161)
pořádá Speciální základní škola Litomyšl

středa 11.11.2015 19:00 Hana Zagorová a Petr Rezek
Boom! Band Jiřího Dvořáka Hana Zagorová je česká zpěvačka, textařka, herečka a moderátorka. Po Lucii Bílé drží nejvíce ocenění Zlatý slavík v kategorii zpěvačka, stala se držitelkou devíti zlatých slavíků nepřetržitě od roku 1977 až do roku 1985. Během své kariéry nazpívala více než 800 písní. Na koncertních turné projela kromě České a Slovenské republiky celou Evropu, Střední Asii, Střední a Severní Ameriku. Získala několik zlatých a platinových desek, cen a uznání u nás i v zahraničí. Vstupné: I. pořadí 590 Kč, II. pořadí 490 Kč (předprodej v IC Litomyšl a na www.tickeart.cz nebo www.ticketportal.cz)
pořádá neurčeno


Domů Historie Akce Nabídka Kontakt