Litomysl Pomoc potřebným záložky a sdílení

Pomoc potřebným

Epidemie koronaviru výrazně omezila život v České republice. Žádáme zejména seniory a další rizikové kategorie spoluobčanů, aby vycházeli z domu jen v nezbytně nutných případech. Vedení města ve spolupráci s dobrovolníky nabízí pomoc při nákupech a dalších nutnostech.

Rádi pomůžeme s nákupem základních potravin, drogerie, krmiva pro zvířata (nelze si vybírat značky, nakupujeme podle aktuální situace) i s mimořádnými situacemi, například nákupem léků, pochůzkami, venčením domácích mazlíčků.

Každý den od 8.00 do 10.00 můžete volat na číslo 605 929 273 nebo vyplnit níže uvedený formulář (ten můžete vyplnit kdykoli, v 10.00 hod je denní uzávěrka).

Rozvoz proběhne odpoledne. Služba je zdarma a funguje od 17. 3., nákup hradí objednatel. Maximální výše nákupu je 500 Kč. Služba funguje pouze v pracovních dnech.

Akci zaštiťuje město Litomyšl, prosíme, aby služby využívali pouze lidé v nouzi (handicapovaní, nad 60 let, lidé v karanténě). Služba je k dispozici pouze občanům Litomyšle a integrovaných obcí.


Formulář pro odeslání žádosti o pomoc

Položky formuláře označené hvězdičkou (tučně) je nutné vyplnit.

Poskytnuté osobní údaje budou použity k zajištění požadované pomoci při epidemii koronaviru, nebudou jinak dále používány a budou po splnění účelu odstraněny.

Pomoc potřebným


© 2011 - 2020 Město Litomyšl | struktura webu | městské kontakty