Bambiriáda 2009

Aktivity > Bambiriáda 2009

Bambiriáda Pardubického kraje proběhla 4. - 6. června 2009 v chrudimském parku Na Střelnici. Prezentovali jsme DDM Litomyšl ve čtvrtek 4. 6.(musím nás pochválit, celkem jsme vyčnívali co se přitažlivosti pro děti týče a pršelo jen ráno, takže pohoda.) Strávili jsme tam celý den a nabídli návštěvníkům náš program - předvádění činností zájmových kroužků a různé hry a zábavy. Byli tam lidi z kroužků:

Více >>

Měli jsme "víčkové pexeso" (pod víčka od kompotů se dají na stole schovat dvojice barevných koleček nebo drobností) a vyrábění skákacích žabiček z ořechových skořápek. Tentokrát jsme s sebou vzali dvakrát tolik dřevěných kostek než vloni a dobře jsme udělali. Letos byly hitem hlavně duté věže s člověkem uvnitř, který pomáhal při stavbě a pak se proboural ven. Na fotografiích máme i největší letošní dílo, které přitahovalo všechny návštěvníky Bambiriády - dřevěného "panáčka", kterého vybudoval Matěj.

FotografieFotografieFotografieFotografieFotografieFotografieFotografieFotografieFotografieFotografieFotografieFotografieFotografieFotografieFotografieFotografie