Litomysl Zprávy z města záložky a sdílení

Slavíme druhé narozeniny Bedřichovy jedenáctky

Již v sobotu budeme v Litomyšli slavit dvouleté narozeniny báječné Bedřichovy jedenáctky. Minipivovar Veselka připravil bohatý program včetně oblíbeného Pivního putování po litomyšlských hospodách.

Jsou tomu již dva roky, co vyšla na svět první várka světlé Bedřichovy jedenáctky. Úspěšné dva roky, ověnčené úspěchy na pivních festivalech a soutěžích, se pivovarníci rozhodli oslavit ve velkém stylu a zvou k tomu i všechny ostatní, co mají rádi dobrou muziku, divadlo a zábavu.

Na co se můžete 17. října těšit? V deset hodin odstartujeme již třetím ročníkem Pivního putování po litomyšlských hospůdkách, opět jsou připraveny pivní pasy a odměny pro naše „pivní turisty“. Zakončení proběhne v 17:00 hod, kdy budou vyhodnoceni ti nej , nej, nej – nejrychlejší, nejpivnější a nejhezčí J.

Dále pro Vás pořadatelé připravili hudební potěšení v podobě harmonikářského dua ze Svitav, skvělého písničkáře Jakuba Vaníčka a známé regionální kapely Dědovy blechy. Časy vystoupení a ostatních aktivit budou upřesněny na našem facebooku a webových stránkách.

Třešničkou na dortu bude představení divadelního spolku Jožky Janouška. Divadelní hra Posel světla a následující písničkový koktejl jistě osloví všechny věkové kategorie.

Volný čas před kulturními zážitky vyplní zážitky gurmánské. Za pěkného počasí budete moci na terásce ochutnat guláše hned z několika kotlíků. Dobrá zábava a skvělé guláše jsou zaručeny. V restauraci budete moci vybírat ze speciálního menu vytvořeného pro tento výroční den.

V minipivovaru pro Vás uvařili třináctistupňový tmavý speciál. Tmavá třináctka bude v tento významný den poprvé na čepu. V průběhu celé akce budou poskytovány prohlídky minipivovaru s přednáškou o výrobě piva zdarma.

Rezervace míst můžete provádět buď přímo v restauraci nebo na telefonu 464 601 710, 776 88 77 19. Kolektiv Restaurace a Minipivovaru Veselka Litomyšl se těší na Vaši návštěvu.

Lenka Seklová, Minipivovar Veselka

vyvěsila Ing. Michaela Severová
vedoucí odboru kultury a cestovního ruchu

datum uložení: 15. 10. 2015


© 2011 - 2018 Město Litomyšl | struktura webu | městské kontakty