Litomysl Na duši je Litomyšl záložky a sdílení

Prožívejte každou minutu roku 2017 naplno!

listopad

05.11.2017 - 07.11.2017 • Music Club Kotelna

Mezinárodní festival outdoorových filmů

Mezinárodní festival outdoorových filmů je soutěžní putovní přehlídka outdoorových filmů. Za třináct let své existence se stal ve své podstatě a charakteru největším filmovým soutěžním putovním festivalem nejen v České republice, ale také na světě. Festival je zaměřený na sporty i život s outdoorovou tématikou, na filmy dobrodružné, extrémní, adrenalinové, ale také cestopisné.

sportovní  lákavá  


11.11.2017 - 31.01.2018 • Dům U Rytířů

Čapkové - Ty děti si pořád hrají

Výstava chce připomenout zásadní přínos bratří Čapků k rozvoji dětské literatury v období první republiky a zároveň poukázat na význam inspirace dětským světem v jejich díle. Tvorba pro děti představovala veselou oázu radosti, hravosti a svobody uprostřed vážných reflexí bratří Čapků, podobný prostor by měla nabídnout publiku i naše výstava. Její koncepce se zaměřuje především na děti a mládež, kterým chce umožnit jinou než učebnicovou a encyklopedickou cestu k seznámení s „rodinným stříbrem“ moderní české kultury. Prezentovány budou originální práce bratří Čapků a archivní materiály, svůj prostor dostane i interaktivní a edukativní program pro dětské návštěvníky různých věkových kategorií, kteří budou mít bližší možnost proniknout do poetiky díla bratří Čapků.

umělecká  


26.11.2017 - 17.12.2017 • Zámecké návrší

Andělské adventní neděle na návrší

O adventních nedělích můžete strávit příjemná odpoledne na Zámeckém návrší v andělské společnosti. K adventní pohodě jistě přispěje vánoční hudba a vystoupení na pódiu před chrámem Nalezení sv. Kříže, výstava betlémů, dobré jídlo a pití a bohatý doprovodný kulturní program.

pohádková  přátelská  lákavá  


26.11.2017 • Zámecké návrší

Slavnostní rozsvícení vánočního stromu

Za účasti dětských pěveckých sborů.

pohádková  tajemná  přátelská  


Loading

© 2011 - 2017 Město Litomyšl | struktura webu | městské kontakty