Litomysl Moderní historické město záložky a sdílení

Lázeňské soutěžení pokračuje!

Přinášíme vám výsledky sobotní soutěže o nejkrásnější lázeňský klobouk, kostým a lázeňský pár, která proběhla v rámci Zahájení 7. litomyšlské lázeňské sezóny. Spuštěna byla i facebooková soutěž o krále či královnu Lázní ducha 2018. Až do konce května můžete dávat palce nahoru svým favoritům - podrobněji v příloze.

Jste to vy, kdo přivedl organizátory zahájení lázeňské sezóny na myšlenku uspořádat soutěž o nejkrásnější klobouk, kostým a lázeňský pár. Vaše chuť krásně (b)láznit a užívat si atmosféru první republiky. Děkujeme vám za to! Několik z vás jsme za tuto snahu v rámci Zahájení 7. litomyšlské lázeňské sezóny dokonce bohatě odměnili. Odborná komise vybrala v každé kategorii 3 výherce. Vítězné fotografie si můžete prohlédnout na facebooku.

Soutěž o nejkrásnější lázeňský klobouk 2018
1. Jitka Sklenářová a spol.
2. Jiří Bartoš s partnerkou
3. Lucie Nárožná & Martin Langer

Soutěž o nejkrásnější lázeňský kostým 2018
1. Renata Němcová a spol. – „Lázeňské pradleny“
2. Jana a Milena – „duši“
3. Marcela Mondeková a Miloslava Knosová

Soutěž o nejkrásnější lázeňský pár 2018
1. Andrea Faltýnková a Lukáš Havran
2. Tomáš Kalina s partnerkou
3. Tomáš Lupač

A je tu další lázeňská soutěž, tentokrát o krále či královnu Lázní ducha 2018. Pravidla jsou jednoduchá: vyhrává muž, žena či skupinka s nejvyšším počtem palců nahoru. Až do konce května můžete lajkovat neomezený počet obrázků. Nezapomeňte však, že počítat můžeme pouze hlasy, které budou udělené na tomto facebookovém profilu. Pokud budete sdílet na svých profilech, informujte o této podmínce i své přátele. A o co hrajeme? Máme tu dva lístky na Smetanovu Litomyšl, poukázky do restaurací a kaváren, rodinnou vstupenku do Regionálního muzea v Litomyšli, stolní hru od Českomoravské pomezí nebo knihy Litomyšl na prahu třetího tisíciletí, Zámek Litomyšl a UNESCO je blízko.
Děkujeme fotoateliéru HRG na ulici za pořízení všech parádních obrázků!

Děkujeme vám za parádní letošní (b)láznění!
Zahájení 7. litomyšlské lázeňské sezóny je za námi. Ještě dlouho nám všem budou znít v uších swingové rytmy a před očima budeme mít parádní kostýmy i překrásná auta.

Dovolte nám, abychom alespoň tímto způsobem poděkovali všem, kteří nám s organizací této akce jakkoli pomohli. Odměnou za tisíc drobností, které bylo třeba v uplynulých měsících zařídit, jsou všem pořadatelům vaše úsměvy a rozzářené oči. V programu Zahájení 7. litomyšlské lázeňské sezóny byla řada velkých jmen. Největší hvězdy jste však pro nás vy, kteří jste se oblékli do šatů po babičkách či dědečcích a korzovali jste spolu s námi lázeňskou kolonádou. Bez vás by tato akce neměla toho správného ducha.  Město Litomyšl děkuje i všem partnerům a mecenášům – vážíme si vaší velkorysosti a jsme rádi, že tuto akci podporujete! 

 

Ing. Michaela Severová
členka organizačního výboru lázní ducha

datum zveřejnění: 2. 5. 2018
datum aktualizace: 11. 5. 2018
zveřejnil: Ing. Michaela Severová 


© 2011 - 2018 Město Litomyšl | struktura webu | městské kontakty