U Školek, U Školek je kluků a holek ráj...

BAZAR ZIMNÍCH SPORTOVNÍCH POTŘEB

Zde se nacházíte: Základní škola Litomyšl » Informace pro rodiče » Informace vedení školy » BAZAR ZIMNÍCH SPORTOVNÍCH POTŘEB

Datum publikování: 9.10.2012
Ano, téměř všichni máme rádi zimní sporty. Tu si skočíme zabruslit, tu vyrazíme na svah. Ale děti rostou jako z vody a kde brát peníze na nové sportovní vybavení? Tuto otázku si nyní klade stále více rodičů. Rozhodli jsme se, že se jim pokusíme řešení alespoň trošku usnadnit a zorganizujeme bazar zimních sportovních potřeb.
Bude se konat ve dnech 12. a 13. října v tělocvičně školy, kam vejdete přímo schodištěm u jídelny. V pátek 12.10. od 16 do 19 hodin zboží přijímáme, v sobotu od 8 do 13 hodin proběhne prodej. Od 13 do 14 hodin se pak vydává zpět neprodané zboží. Nevyzvednuté zboží bude použito na charitativní účely.
Pokud se rozhodnete přinést zimní potřeby či oblečení, které Vám už doma neslouží a zpeněžit je, případně vyměnit za jiné, zaplatíte poplatek 10,- Kč za kus. Z ceny, za kterou bude zboží prodáno, se strhne 10% pro Občanské sdružení Naše škola v Litomyšli, které působí při naší škole a podporuje aktivity našich žáků.
Výhodné nákupy a snadné prodeje Vám přeje učitelský sbor ZŠ U Školek! Těšíme se na Vás!
BAZAR ZIMNÍCH SPORTOVNÍCH POTŘEB