U Školek, U Školek je kluků a holek ráj...

Dopravní výchova

Zde se nacházíte: Základní škola Litomyšl » Po vyučování » Dopravní výchova

 

 

 

DOPRAVNÍ KROUŽEK

vyučující D. Beníšková

pro děti ze 3. a 4. třídy

skládá se z teoretické a praktické části (pravidla silničního provozu a jízda zručnosti).

Dopravní kroužek

Datum publikování: 22.6.2018
Také letošní školní rok probíhal v naší škole pro žáky 3. a 4. tříd kroužek dopravní výchovy. Na podzim proběhla teoretická část a v červnu jsme vyjeli na kolách do Nedošína. Projeli jsme cyklostezkou do Tržku a na školním hřišti jsme si pak vyzkoušeli jízdu zručnosti. Čtvrťáci navíc získali průkaz cyklisty.
Dopravní kroužek

Dopravní kroužek na kolách

Datum publikování: 7.6.2017
Dopravní kroužek jsme letos úspěšně zakončili tím, že jsme si vyjeli na kolách. Zopakovali jsme si pravidla silničního provozu a vyzkoušeli je přímo na silnici, čekala nás také jízda zručnosti. Někteří měli zpočátku obavy, jestli vše zvládnou. Vše ale dopadlo na výbornou a my jsme si odpoledne skvěle užili. Čtvrťáky navíc čeká za odměnu průkaz cyklisty.
Dopravní kroužek na kolách

Dopravní výchova

Datum publikování: 18.11.2016
Kroužek dopravní výchovy navštěvují žáci ze třetích a čtvrtých tříd. Teoretickou část máme úspěšně za sebou a už se těšíme, až na jaře vyrazíme na kola.
Dopravní výchova

Hurá na kola!

Datum publikování: 13.6.2013
Žáci, kteří navštěvují dopravní kroužek, si první červnový týden přivedli do školy kola. Společně jsme trénovali dovednosti, které jsou pro bezpečnou jízdu na kole důležité, např. zastavení, odbočování, přejezd přes překážku...Zábavná byla jízda zručnosti, převést kelímek s vodou jsme zvládli všichni. Ve třídě jsme si pak v závěrečném testu zopakovali vše, co jsme se naučili a čtvrťáci získali průkaz cyklisty. Gratulujeme!
Hurá na kola!

Dopravní výchova

Datum publikování: 10.4.2013
Také v letošním roce mají naši třeťáci a čtvrťáci možnost zopakovat si a prohloubit znalosti z dopravní výchovy. Od března se v našem kroužku věnujeme teoretické části: opakujeme si značky, popisujeme části kola, zkoumáme křižovatky...
Jakmile bude hezké počasí a připavíme si kola, vyrazíme na hřište. Po závěrečném testu na nás čeká odměna - průkaz cyklisty. Už se těšíme!
Dopravní výchova

BEZPEČNĚ NEJENOM DO ŠKOLY A ZE ŠKOLY

Datum publikování: 22.5.2012
DOPRAVNÍ VÝCHOVA je v letošním roce novinkou. Co je naším cílem a jak nám to "šlape" se dozvíte po rozkliknutí tohoto odkazu.
BEZPEČNĚ NEJENOM DO ŠKOLY A ZE ŠKOLY