U Školek, U Školek je kluků a holek ráj...

Akce třídy 9.B

Zde se nacházíte: Základní škola Litomyšl » Naši absolventi » Třída 9.B - r. 2013 » Akce třídy 9.B

Ještě jednou s našimi prvňáčky

Datum publikování: 27.6.2013
Tak ještě jednou společně!
Ještě jednou s našimi prvňáčky

Závěrečný výlet do Špindlerova Mlýna

Datum publikování: 27.6.2013
Náš poslední třídní výlet! Absolutně nejkrásnější, nejpohodovější, zkrátka nej.........!
Závěrečný výlet do Špindlerova Mlýna

1.červen - děti mají svátek

Datum publikování: 27.6.2013
... jsme sice "deváťáci", ale svátek dětí jsme si užili...
1.červen - děti mají svátek

Jedeme do lanového centra PROUD v Olomouci

Datum publikování: 24.5.2013
Zatím jenom ve vlaku...
Jedeme do lanového centra PROUD v Olomouci

Vaření nás baví

Datum publikování: 15.4.2013
A všechno, co si uvaříme, to si také s chutí sníme! žáci 9.B
Vaření nás baví

Gratulace Janu Tománkovi

Datum publikování: 31.1.2013
Překrásného ocenění se dnes dostalo našemu spolužákovi Janu Tománkovi z 9.B od společnosti scio.cz.
Dosáhl nejlepšího výsledku v Pardubickém kraji v testování obecných studijních předpokladů devátých tříd základních škol a víceletých gymnázií.
Honzo, upřímně blahopřejeme a máme radost s tebou!
Při předání ocenění nechyběla paní redaktorka ze Svitavského deníku, po rozkliknutí této novinky naleznete odkaz na elektronickou podobu článku.
Gratulace Janu Tománkovi

Cesta za vysvědčením

Datum publikování: 31.1.2013
Naše první společné vysvědčení! Cesta k němu nebyla snadná, prvňáčkové se "svými"deváťáky měli plné ruce práce. Museli nejprve společnými silami splnit spoustu úkolů, v nichž dokázali, že si vysvědčení opravdu zaslouží, vyluštit tajenku a teprve potom se dočkali vytouženého prvního vysvědčení.
Cesta za vysvědčením

Vánoce s prvňáčky

Datum publikování: 21.12.2012
Ani o Vánocích nezapomínáme na své malé kamarády z 1.B. Z našich dárečků měli velikou radost a nás zase potěšily jejich krásné obrázky!
žáci 9.B
Vánoce s prvňáčky

Vánoční nocování ve škole 20.12.2012

Datum publikování: 21.12.2012
Vánoce jsou tady a my opět přes noc ve škole! Má to své kouzlo a věřte, že si ho dovedeme vychutnat. Je čas si posedět a ve ztichlé a zšeřelé škole si popovídat o všem, na co jinak pro samé učení ve dne nemáme čas! Dárečky a dobroty , svátečně ozdobený fíkus a kouzlo Vánoc je po roce opět mezi námi...
Vánoční nocování ve škole 20.12.2012

Stonožkový výlet do Prahy

Datum publikování: 11.12.2012
Již 18 let patří naše škola k těm "stonožkovým", a proto i letos se žáci, tentokrát devátých ročníků, vypravili v předvánoční době do Prahy. Byli pozváni na mši svatou pro Stonožku do katedrály sv. Víta, Václava a Vojtěcha, která se konala 7.prosince.Tato mše byla poděkováním stonožkovým dětem, učitelům, přátelům a vojákům AČR za jejich vynikající práci pro hnutí. Mši přenášela v přímém přenosu ČT 2 a vy si ji můžete pustit na internetu.
Naši deváťáci se také vydováděli v interaktivním Muzeu Karla Zemana , prošli se Vánoční Prahou a prohlédli si i vánoční trhy na Staroměstském náměstí. Celý výlet byl moc hezký, a ani velký mráz výlet nepokazil.
Stonožkový výlet do Prahy

Společné adventní vystoupení žáků 9.B a 1.B

Datum publikování: 3.12.2012
Takhle nám to společně krásně slušelo!
Společné adventní vystoupení žáků 9.B a 1.B

Pomáháme svým malým svěřencům

Datum publikování: 30.11.2012
S přípravou na Advent jsme s chutí pomáhali i našim malým kamarádům z 1. třídy. Jak se nám to dařilo a že při výrobě vládla příjemná atmosféra můžete vidět na přiložených fotografiích.
Pomáháme svým malým svěřencům

Příprava na advent v 9.B

Datum publikování: 19.11.2012
Adventní andělíčci z rukou žáků 9.B. Posuďte sami, jak se jim povedli. A přitom stačí tak málo! Prázdný sáček od kávy, fantazie a šikovné ruce.
Příprava na advent v 9.B

Návštěva SOŠ a SOU automobilní v Ústí nad Orlicí

Datum publikování: 8.11.2012
Ve středu 7. 11. 2012 podnikly obě deváté třídy exkurzi do Ústí nad Orlicí, aby si prohlédy SOŠ A SOU AUTOMOBILNÍ. Ve škole byl pro žáky připraven pestrý program, kromě podrobné prohlídky všech prostor školy je čekalo mnoho dalších aktivit, zkusili si jízdu na trenažéru i ve voze, napsali si dopravní testy či pro zábavu vylezli na horolezeckou stěnu. Všichni se vrátili plni dojmů a někteří si možná ujasnili, kde chtějí pokračovat ve studiu.
Návštěva SOŠ a SOU automobilní v Ústí nad Orlicí

White Gallery v Osíku

Datum publikování: 29.10.2012
15.října 2012 se naše třída vypravila na velmi zajímavou exkurzi do White Gallery v Osíku. Z poutavého výkladu pana Martina Jandy (majitel galerie) jsme se dozvěděli mnoho zajímavostí nejen o samotné budově galerie, ale také o depozitáři, ve kterém je mimo jiné uloženo i dílo ak. malířky paní Ludmily Jandové. Ve White Gallery jsme si také prohlédli výstavu obrazů ak. malířky paní Adrieny Šimotové.
White Gallery v Osíku

Školní výlet 8.B

Datum publikování: 25.6.2012
Náš krásný výlet do Rvasického údolí a okolí Košumberku ve dnech 6. a 7. června 2012
Školní výlet 8.B

8.B se setkala s budoucími prvňáčky

Datum publikování: 16.6.2012
Ve čtvrtek navštívili naši školu budoucí prvňáčci se svými rodiči. zatímco si rodiče povídali s třídními učitelkami, o děti se "starali" budoucí patroni z 8.B, již stylově převlečení do pirátského. Procházeli s malými kamarády spoustu stanovišť a společně plnili mnohé úkoly. Jak jim to při tom slušelo, posuďte sami.
8.B se setkala s budoucími prvňáčky

VELIKONOCE V PARDUBICÍCH

Datum publikování: 19.4.2012
V pondělí 2.dubna vyjeli žáci 8. B se svou třídní učitelkou L. Drobnou na zajímavou exkurzi do Pardubic. Akci nazvanou Velikonoce na zámku v Pardubicích a tradice řemesla v prezentaci středních škol Pardubického kraje darovali dětem zástupci Odboru školství, kultury a tělovýchovy Krajského úřadu Pardubického kraje. Autobusy přivezly do Pardubic žáky z různých koutů našeho kraje, takže na zámku a přilehlých nádvořích bylo opravdu živo. A bylo se na co koukat! Nabídka byla pestrá, ale hlavně, děti si samy mohly různá řemesla zkusit,přiložit ruku k dílu.Vyřezat si velikonoční ozdobu z překližky, zaplést pomlázku, umotat svíčku z včelího vosku, ozdobit si vajíčko...Přehlídka řemesel a výrobků byla opravdu pestrá. Také ochutnávky cukrářských výrobků slavily úspěch, děti dokonce ochotně zpívaly, jen aby si dobroty zasloužily. Pro mnohé to byla i inspirace pro budoucí volbu jejich povolání.
VELIKONOCE V PARDUBICÍCH

Setkání s cestovatelem panem Miroslavem Zikmundem

Datum publikování: 20.2.2012
Dne 14.února 2012 se dožil 93 let známý cestovatel Ing. Miroslav Zikmund. Jako každý rok i tentokrát jsme mu my, žáci 8.B třídy, popřáli krásné narozeniny.Přátelské vztahy jsme s panem Zikmundem navázali již v minulých letech a také jsme se s ním několikrát osobně setkali. Fotografie je vzpomínkou na loňské červnové setkání v naší škole.
Setkání s cestovatelem panem Miroslavem Zikmundem

Učíme se lyžovat

Datum publikování: 17.2.2012
Podívejte se, jak jsme se učili lyžovat! Snad ani nemusíme zdůrazňovat, že jsme si na lyžařském kurzu kromě lyžování užili i další spoustu legrace.
Učíme se lyžovat
<< | < předchozí | 1 | 2 | další > | >>