U Školek, U Školek je kluků a holek ráj...

3.A na MS v hokeji

Zde se nacházíte: Základní škola Litomyšl » Stránky tříd » Třída 7.A » Akce třídy 7.A » 3.A na MS v hokeji

Datum publikování: 14.5.2015
Naskytla se nám jedinečná příležitost - vidět hokejový zápas v O2 aréně na vlastní oči !

Byl to velký zážitek. Nevěděli jsme, kam koukat dříve - zda na zápas nebo na Boba a Bobka, jak řádí, na roztleskávačky, na záběry kamer na krychli, na diváky.... a taky jsme chtěli fandit .

Co napsaly některé naše děti :

V úterý jsme byli na MS v hokeji. Jeli jsme autobusem. Moc, ale moc jsme se těšili. Dostali jsme papírové helmy a taky vlajky. Byli tam také Bob a Bobek, králíci z klobouku jako maskoti. Lezli tam po zábradlí. S Nikčou jsme tančili jako roztleskávačky. Dělali jsme mexickou vlnu. Moc se mi to líbilo.

Tinka Štyndlová

Včera jsme byli v O2 aréně na MS v ledním hokeji. Jeli jsme autobusem 2 hodiny a 45 minut.Pak jsme šli na zápas a já jsem si tu skoro vykřičel hlasivky. Viděli jsme prodloužení a nájezdy. Fandili jsme Francii. Hrála s Lotyšskem. Cestu do Litomyšle jsem si užil.

Kryštof Grujbár

Byli jsme v Praze na MS v hokeji.Celá třída fandila Francii. Nejdřív to vypadalo, že vyhraje Lotyšsko, ale potom vyrovnali 2:2. Ale potom Francie dala jeden gól, takže vyhrála Francie. Nejvíc se mi líbil Bob a Bobek, jak tam lezli po zábradlí. Když jsme jeli zpátky, byla v autobuse sranda.

Péťa Jakoubková

Nejvíc se mi líbilo : Bob a Bobek, O2 aréna a vevnitř, hokejisti a nájezdy.

Nelíbilo se mi : nic.

Fandil jsem : Francii

Štěpán Mikulecký.

Včera jsme byli na MS na zápasu Lotyšsko - Francie. V první třetině to bylo 1:0 pro Lotyšsko. Ve druhé třetině /říkám jí třetina faulů- Lotyšsko udělalo 3 fauly a Francie 1 faul / to bylo 2:0 pro Lotyšsko. Ve třetí třetině to bylo 2:2. Pak bylo prodloužení a nájezdy. Nakonec to bylo 2:3 pro Francii.Zápas se mi hrozně líbil. Chtěl bych tam jet zase.

Honzík Soukup

Včera jsme byli v Praze v O2 aréně na MS. Ve škole jsme se ráno namalovali na obličeje vlajky a nemohli jsme se dočkat,až pojedeme. Uteklo to jako voda a už jsme šli na autobus. Jeli jsme 2 hodiny. Když jsme došli do O2 arény, byla o hódně větší než v televizi !!! Hala se zaplňovala a na začátku přijeli králíci Bob a Bobek a pak už hokejisti Francie a Lotyšska a začala hra. Seděli jsme hned za brankou. Pořádně jsem fandila. Po prodloužení a nájezdech to skončilo 3:2 pro Francii. Zápas se mi moc líbil a vůbec všechno.