U Školek, U Školek je kluků a holek ráj...

Akce třídy 1.B

Zde se nacházíte: Základní škola Litomyšl » Stránky tříd » Třída 1.B » Akce třídy 1.B

Tři králové a první bruslení v 1.B

Datum publikování: 21.1.2019
Ve druhém lednovém týdnu naši třídu navštívili Tři králové a vonělo to u nás kadidlem celé dopoledne. V rámci tělesné výchovy jsme si s patrony užili naše první bruslení. Vydali jsme se společně na zimní stadion a oni nám pomohli nejenom zavázat brusle, ale i na ledě. Podívejte se na fotografie, jak nám to šlo.
Tři králové a první bruslení v 1.B

Vánoční besídka v 1. B

Datum publikování: 11.1.2019
Poslední školní prosincový den jsme si v naší 1.B užili báječnou vánoční besídku. Navštívili nás i naši patroni z 8.A. Mlsali jsme cukroví od našich maminek a babiček, pouštěli lodičky, které nám přinesla Terezka, házeli bačkorou, rozkrajovali jablíčka, zpívali koledy... Nejvíc jsme se ale těšili na rozbalování dárečků. Děkuji všem rodičům za podporu a milé dárečky:-).
Vánoční besídka v 1. B

Preventivní programy v 1.B

Datum publikování: 21.12.2018
Také naše 1.B se účastní preventivních programů. Víme proto, jak se k sobě máme vzájemně chovat, co je důležité, aby nám ve škole bylo dobře a jak si správně čistit zoubky.
Preventivní programy v 1.B

Jak jsme slavili 100 let republiky

Datum publikování: 14.12.2018
Oslavy 100.výročí založení naší Československé republiky neminuly ani naši třídu...
Jak jsme slavili 100 let republiky

Podzim v 1.B

Datum publikování: 14.12.2018
Podzim byl v 1. B pestrý. Navštívili jsme výstavu hub, dováděli na hřišti, a tvořili z přírodnin, které jsme využili i v matematice.
Podzim v 1.B

Sovičky z 1. B

Datum publikování: 13.11.2018
Žáci z 1.B se rozhodli navštívit v rámci dne laskavosti zvířátka v záchranné stanici Pasíčka. Pečlivě se na návštěvu chystali, sušili pečivo, sbírali oříšky, kaštany, nakupovali pamlsky a ty pak do stanice přivezli. Do akce se zapojili i rodiče a v nákupu pamlsků děti podpořili, za což jim moc děkujeme. V Pasíčkách si prvňáčci užili program, ve kterém se dozvěděli o všech zvířátkách, které v záchranné stanici pobývají. Byl to prima laskavý den.
Sovičky z 1. B

Strašidelná škola v 1.B

Datum publikování: 9.11.2018
V pátek 2. listopadu jsme si užili strašidelnou školu. Všichni jsme se proměnili v čaroděje, čarodějky, duchy a upíry. Plnili jsme úkoly ze strašidelného čtení, psaní, počítání. Dokonce byl i strašidelný diktát. Vše dopadlo na jedničku a nikdo se ve škole nebál.
Strašidelná škola v 1.B

Náš první společný výlet - 1.B

Datum publikování: 14.9.2018
Náš první společný výlet s kamarády z 1.A a patrony z 8. a 9. tříd se báječně vydařil. Zahráli jsme si šipkovanou a užili si prima čtenářské dopoledne v zámecké zahradě.
Náš první společný výlet - 1.B

Už jsme školáci

Datum publikování: 14.9.2018
Tak už nám to začalo...Jsou z nás opravdoví školáci. Podívejte se na fotky z našich prvních školních dní...
Už jsme školáci