U Školek, U Školek je kluků a holek ráj...

Základní škola Litomyšl, U Školek 1117, okres Svitavy

Zde se nacházíte: Základní škola Litomyšl

15-sbor

Vítejte na webových stránkách Základní školy Litomyšl, U Školek 1117. Rozkliknete-li jednotlivé položky v modrém menu, zobrazí se Vám články dané sekce. Kliknete-li na nadpis článku, uvidíte detaily, případně fotografie. Na úvodní stránce jsou chronologicky seřazeny novinky všech sekcí, stačí sjíždět směrem dolů. O veškerém dění Vás podrobně informuje přehledný plánovací kalendář. Rozkliknete-li jednotlivé dny, zobrazí se Vám detaily akcí.  Ať se Vám u nás líbí!

  Ocenění společnosti
Scio  facebook    MAP

      56publicitaucime digitalne     logo_jazyky

Slavnostní ukončení školního roku

Datum publikování: 18.7.2016 / Umístění: Informace pro rodiče » Informace vedení školy
Trvalo to dlouhých 10 měsíců, ale nakonec jsme se všichni dočkali. Začaly nám vytoužené prázdniny. Předcházelo jim však předávání ocenění za práci, za úspěchy v soutěžích a také tradiční rituál rozloučení s žáky, kteří již naši školu opouštějí. Každý z nich obdržel pro vzpomínku absolventský list a na poslední cestě do školy nemohl chybět ani doprovod kamaráda z první třídy a veliký potlesk všech žáků a učitelů školy. Přejeme šťastné vykročení do života a všem krásné prázdniny!
Slavnostní ukončení školního roku

Družinové rozloučení se školním rokem

Datum publikování: 3.7.2016 / Umístění: Školní družina » Společné akce
Celá školní družina si 28. června užívala krásného
počasí v areálu ZA SOKOLOVNOU, kde si děti
zaskotačily na trampolínách, houpačkách i s míčem.
Poslední naší akcí byla 29. června Pyžamová party, kde
si všichni zatančili, zasoutěžili a společně jsme
ukončili školní rok.
Všem přejeme krásné a nezapomenutelné prázdniny.

Vychovatelky ŠD
Družinové rozloučení se školním rokem

Školní televizní noviny č. 42 (1. 7. 2016)

Datum publikování: 1.7.2016 / Umístění: Školní televize
Poslední zprávy v letošním školním roce.
Školní televizní noviny č. 42 (1. 7. 2016)

Vítězství 8.A v Kin - ballu

Datum publikování: 29.6.2016 / Umístění: Stránky tříd » Třída 9.A » Akce třídy 9.A
Žáci 8.A zvítězili v soutěži v KIN - BALLU. Tato soutěž se konala dne 29.6.2016 ve Vysokém Mýtě. Porazili jsme 7 týmů včetně dvou středních škol. Kin - ball umí hrát Pavel Chadima, Patrik Šplíchal, Daniel Klusoň, Filip Špinka, Adéla Hošková, Pavla Horáčková, Tereza Němcová a Eliška Vodehnalová. Blahopřejeme.
Vítězství 8.A v Kin - ballu

Sladký závěr roku u prvňáčků

Datum publikování: 28.6.2016 / Umístění: Stránky tříd » Třída 2.B » Akce třídy 2.B
Dnešek jsme zahájili kinem a po pohádce nás čekala sladká odměna za celoroční práci. Podívejte se, jak nám chutnalo :-)
Sladký závěr roku u prvňáčků

Prvňáčci četli svým patronům

Datum publikování: 27.6.2016 / Umístění: Stránky tříd » Třída 2.B » Akce třídy 2.B
V září jsme s našimi osmáky vyrazili do Klášterních zahrad, kde starší kamarádi přečetli svým prvňáčkům ze své knížky, kterou měli nejraději, když jim bylo asi 6 let. Dnes se role otočily a svou oblíbenou knížku si přinesli prvňáci, aby tak ukázali svým patronům, co se za celý rok naučili. Bohužel nám počasí nepřálo a museli jsme zůstat ve škole. Každá dvojice si našla své místečko, kde se jí dobře četlo, a děti si tak užily společně prima hodinu, kterou ukončily vzájemným vyprávěním a ilustrací ke knížce. Patronům děkujeme a přejeme i příští rok prima kamarády mezi novými prvňáčky.
Prvňáčci četli svým patronům

Sportování na závěr školního roku

Datum publikování: 26.6.2016 / Umístění: Stránky tříd » Třída 2.B » Akce třídy 2.B
Předposlední týden školního roku byl pro všechny prvňáčky ve znamení sportu, přesněji běhu. Ve středu 22. 6. se děti zúčastnily 1km dlouhého olympijského běhu v okolí školy a v pátek 24. 6. jsme se všichni vydali na Černou horu, kde museli malí běžci zdolat 1,2km a navíc si zapamatovat a v cíli nakreslit 10 obrázků, které cestou potkali. Tento den neměl pouze sportovní náplň, ale rozvíjeli jsme i naši tvořivost a fantazii při stavění domečků pro lesní skřítky, a také jsme si vyrobili malířskou paletu barev přírody. Užili jsme si společně moc prima dopoledne.
Sportování na závěr školního roku

BĚH NA ČERNÉ HOŘE

Datum publikování: 25.6.2016 / Umístění: Stránky tříd » Třída 2.A » Akce třídy 2.A
V pátek 24. června jsme utekli před horkem do stínu lesa a stali se z nás orientační běžci. Na trase dlouhé 1,2 km jsme si museli zapamatovat 10 obrázků a ty v cíli ve správném pořadí nakreslit. Někteří z nás to zvládli úplně bez problémů a zaslouží si velkou pochvalu. Malá odměna čekala v cíli na každého. Konec roku se nezadržitelně blíží a my si užíváme poslední dny před prázdninami.
BĚH NA ČERNÉ HOŘE

T-Mobile Olympijský běh

Datum publikování: 22.6.2016 / Umístění: Výsledky našich žáků » Sportovní soutěže
Na středu 22. června byl naplánován Olympijský běh, jehož sponzorem byl T-Mobile a Koh-i-noor. V 10 hodin na stanici Radiožurnálu zazněl oficiální start pro všech 200 registrovaných škol. Běhu se zúčastnilo celkem 40 tisíc žáků z celé České republiky. Také naše škola se snaží vést děti k pohybu, proto neváhala a do akce se zapojila. Běžela se trať dlouhá 1 km, která vedla okolím školy. Ani pár rozbitých kolen z rychlého startu nepokazilo báječnou atmosféru, jež běh provázela. Závod byl veden v duchu olympijského hesla "Není důležité vyhrát, ale zúčastnit se". Všichni běžci doběhli do cíle a dostali drobný dárek na památku.
Věříme, že se nám zrodila nová tradice.
T-Mobile Olympijský běh

TESTOVÁNÍ ŽÁKŮ OSMÝCH TŘÍD

Datum publikování: 21.6.2016 / Umístění: Výsledky našich žáků » Testování
Každoročně si žáci osmých tříd testují, jak jsou na tom v porovnání s jinými školami, aby zjistili, co ještě potřebují vylepšit, než budou skládat přijímací zkoušky. Svoje síly poměřili v obecných studijních předpokladech, v matematice a českém jazyce. Jak dopadli v porovnání s ostatními, se můžete podívat v přiložených grafech.
TESTOVÁNÍ ŽÁKŮ OSMÝCH TŘÍD
<< | < předchozí | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 10 | 20 | 30 | 40 | 50 | 60 | 70 | 80 | 90 | 100 | 110 | 120 | další > | >>