ZŠ Zámecká Litomyšl

sipka sipka    sipka sipka

Menu

Školní družina
a stránky tříd

Aktuálně

Člověk v tísni

Světová škola

Fairtradová škola

OP VK

CVP

MAP Erasmus+

 

21.09.2016 - Poznej své boty

Takový je název výstavy, kterou budete mít možnost zhlédnout ve dnech 29. září - 7. října na Olivetské hoře, kde bude rozvěšena po stromech. Výstava upozorňuje na pracovní podmínky výrobců bot v rozvojových zemích a je další akci školního fairtradového týmu. Pomyslná vernisáž se uskuteční 29. září od 16:00 hod. v muzejní kavárně "rócafé".

Přidáno/aktualizováno: 21. září 2016

14.09.2016 - Dějepisná exkurze do Prahy

V úterý 27. září se žáci osmého ročníku vydají na dějepisnou exkurzi do Prahy. Navštíví Židovské Město (s průvodcem) a projdou se od Prašné brány, přes Karlův most až na Pražský hrad a na Petřín. Exkurze je podpořena grantem MŠMT, žáci tedy platí sníženou částku. Více informací podají paní učitelky Radka Jetmarová a Jana Chadimová. 

Přidáno/aktualizováno: 14. září 2016

14.09.2016 - Formuláře ke stažení

Vážení rodiče, přidali jsme na web záložku "Formuláře", kde budou postupně přibývat vzory nejrůznějších dokumentů, které jako rodiče občas potřebujete (a dosud jste je museli vytvářet). Těmi prvními jsou "Žádost o uvolnění z tělesné výchovy" a "Žádost o uvolnění z vyučování" (z důvodu rodinné dovolené apod.). Samozřejmě platí, že pokud si vytvoříte žádost svoji, budeme ji akceptovat. Rádi bychom vám však alespoň částečně ulehčili práci.

Přidáno/aktualizováno: 14. září 2016

07.09.2016 - Zákaz vjezdu na školní dvůr

Prosíme rodiče žáků, kteří navštěvují školní družinu, stejně jako strávníky restaurace Scolarest, aby respektovali zákaz vjezdu do areálu školy a školního dvora. Činíme tak s ohledem na bezpečnost našich žáků. Děkujeme za pochopení.

Přidáno/aktualizováno: 7. září 2016